Sırala
Sıkça Sorulan Sorular
Veri Güvenliği ve Gizliliği Nasıl Uygulanır?

Güvenliği ve Gizliliği Nasıl Uygulanır? 

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookie’ler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır. 
Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Foscam.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. 

Veri Paylaşımı
Foscam.com.tr yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Foscam.com.tr ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir. 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Web sitemizden sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin en kısa sürede tarafınıza gönderilmesini hedeflemekteyiz. Siparişinizi oluşturmanızdan kargoya teslim edilene kadar olan süreç çeşitli aşamalardan geçmektedir. Bu aşamalarda oluşabilecek aksamalar ve/ veya yasal-sözleşmesel süreler saklı kalmak kaydı ile siparişinizin kargoya verilme süresinin ortalama 1 iş günü olması planlanmaktadır.

Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Havale ile sipariş için banka hesap numaranızı nereden bulabilirim?

Havale ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş oluştururken seçeceğiniz bankaya göre hesap numaralarını görebilirsiniz. Ayrıca e-mail adresinize gönderilen ‘’Siparişiniz Onayı Hakkında’’ başlıklı maili’ de ‘’ÖDEME ve SİPARİŞ BİLGİLERİ’’ bölümünde seçmiş olduğunuz bankaya ait hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, web sitemizde ana sayfanın en altında bulunan ‘’Banka Hesap Numaraları’’ bölümünü tıklayarak da hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapacağım?

üye giriş ekranında “şifremi unuttum” bölümüne tıklayarak, üyeliğiniz sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresinizi girerek, “şifremi gönder” butonuna tıklamanız yeterlidir. Şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Faturam, sipariş ile birlikte gelmedi?

Siparişlerinize ait faturalarınız ürün kolisi üzerinde bulunan şeffaf bir poşet içinde, görünür bir şekilde tarafınıza gönderilir. Lütfen, gelen paketi öncelikle kontrol ediniz. Faturanızın aslı size ulaşmadıysa talep etmeniz durumunda size “aslı gibidir” kaşeli olarak fatura örneğiniz gönderilir. Faturanız, siparişte belirtmiş olduğunuz fatura adresine gönderilecektir. Kargo teslim adresi ile fatura teslim adresinin farklı olması durumunda faturanın teslim edilmesi, ürün teslimatından sonra en geç 15 gün içerisinde PTT ile tarafınıza yapılmaktadır.

Alışveriş esnasında T.C. kimlik numarası girmek neden zorunlu?

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. 

Bununla ilgili genelgeye aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır. 

TC Kimlik numarası girmemiş ya da başkasına ait numara giren üyelerin siparişleri işleme alınmayıp, bekletilmektedir.

Foscam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır